E-obchod Malý kutil – jak vzniknul

, , ,

Nápad na vytvoření malého e-obchodu se skutečným nářadím vhodným i pro předškolní děti vzniknul vlastně zcela neplánovaně a až v poslední fázi příprav k vydání knihy Malý kutil – polytechnika pro předškolní děti. A navíc se musím přiznat, že to vlastně nebyl úplně tak můj nápad, ale nápad Ing. Renaty Křivánkové z Montessori centra 4medvědi. Mě začala tato myšlenka vrtat hlavou a protože již předtím jsme s RKC Paleček uvažovali o zřízení e-obchodu pro prodej připravované knížky netrvalo dlouho a e-obchod Malý kutil byl na světě.

Vlastně i díky viru

Já jsem na podzim 2020 díky Covidu a souvisejícím omezením více méně přišel o práci, a tak mi nějaký nový projekt přišel vlastně velmi vhod a rozhodl jsem se i v souvislosti s připravovanou knížkou e-obchod s nářadím zkusit. Během listopadu a prosince 2020 jsem vytvořil ke knížce web jehož součástí je právě i obchod. Živnostenský list jsem již měl, vhodné prostory taky (rozhodl jsem se pro nářadí vyčlenit jeden roh ve svém malém fotoateliéru), zkušenosti s balením a odesíláním zásilek ze své již roky neprovozované dřívější profese taky.

Co je to za nářadí

Do obchodu jsem vybral nářadí, které je svou velikostí a zpracováním vhodné i pro předškolní děti. Jde o skutečné funkční nářadí, které je samozřejmě možné sehnat i v jiných obchodech. V mém e-obchodě je však již předvybráno a na jednom místě. Navíc jeho výběr vychází z mích desetiletých zkušeností a přímo koresponduje s obsahem mé knihy Malý kutil – polytechnika pro předškolní děti.

Ale POZOR! Nejedná se o hračky! Pokud dítě toto nářadí používá, mělo by tak vždy činit ve spolupráci s dospělým a poučeným uživatelem (rodič, lektor, pedagog atd.).

E-obchod Malý kutil jsem zprovoznil 1. února 2021 a hned první den mi přišla první objednávka. Moc za ni i za všechny následující děkuji a našemu společnému DÍLU ZDAR!

A co všechno e-obchod Malý-kutil  vlastně nabízí? Můžete se podívat tady.

Dětské montérky / vhodné nářadí pro děti / Malý kutil – polytechnika pro předškolní děti Rašple sada 3 ks / vhodné nářadí pro děti / Malý kutil – polytechnika pro předškolní děti Dětský smetáček a lopatka červená / vhodné nářadí pro děti / Malý kutil – polytechnika pro předškolní děti Dětské kladivo zámečnické / vhodné nářadí pro děti / Malý kutil – polytechnika pro předškolní dětiVrtačka ruční / vhodné nářadí pro děti / Malý kutil – polytechnika pro předškolní dětiSvěrák / vhodné nářadí pro děti / Malý kutil – polytechnika pro předškolní dětiSkládací metr / vhodné nářadí pro děti / Malý kutil – polytechnika pro předškolní děti Sada 4 ks šroubováků s dřevěnou rukojetí / vhodné nářadí pro děti / Malý kutil – polytechnika pro předškolní děti

 

 

Malý kutil / nářadí pro děti / dílna pro děti

Novinky z Malého Kutila

ZDE možnost k přihlášení odběru pravidelných zpráv o dění u Malého kutila.

To se může hodit...

Zásady ochrany osobních údajů.