Chystáme knížku o kutění s dětmi

, , , ,
Malý kutil – polytechnika pro předškolní děti / anotace

Chystáme knížku o kutění s dětmi! Přesněji tedy řečeno s předškolními dětmi. 🙂

Když jsem v roce 2019, po 10 letech, přestal lektorovat kutilský kroužek pro předškolní děti v RKC Paleček chtěl jsem tuto etapu nějak důstojně završit. Nápad na knížku, která by poradila jak s dětmi v dílně a s nářadím pracovat vznikl už dříve, ale teprve nyní nastala ta pravá chvíle ji skutečně udělat.

Osnovu a stručný obsah jsem měl připravený již někdy od roku 2014. Na knížce jsem ovšem začal pracovat až v létě 2019.  Během podzimu jsem sepsal vše potřebné a v zimě 2020 jsem nafotil do knížky fotky. Vše bylo připravené a já jsem měl jasnou představu, jak by měla knížka vypadat a jak by se měla prezentovat.

Knížku jsem nabídnul třem vybraným vydavatelstvím, z čehož dvě projevily zájem, z nichž jsem s jedním nakonec začal jednat o možnostech realizace. Jak už to tak ale bývá, představy vydavatelství se často ne zcela shodují s představou autora. Navíc covid celou situaci ještě zkomplikoval a ukázalo se, že knížka by mohla vyjít až téměř za další dva roky.

Naštěstí tady byl stále Paleček, který se rád do projektu knížky zapojil, a nakonec jsme se tedy rozhodli si knížku vydat sami a podle svých představ. Já jsem ji sepsal a zprodukuji ji, Paleček zafinancuje výrobu.

Vydání knížky Malý kutil – polytechnika pro předškolní děti je naplánováno na únor 2021 a moc se na ni těšíme!

Anotaci knížky si můžete přečíst tady.

Malý kutil / nářadí pro děti / dílna pro děti

Novinky z Malého Kutila

ZDE možnost k přihlášení odběru pravidelných zpráv o dění u Malého kutila.

To se může hodit...

Zásady ochrany osobních údajů.